Trafik Sigortası

Trafik Sigortası’nda Gelişim Tecrübesi Seninle

Trafik Sigortası, sigortalı aracın kazaen diğer araç ve araçtaki üçüncü şahıslara verebileceği hasarları, önceden belirlenen limitler dahilinde karşılar.

3. Şahıslara Verilecek Hasar Teminatı

Sigortalı aracın kazaen bir kimsenin ölümü, yaralanması veya bir aracın zarara uğramasına sebep olması durumunda oluşacak maddi sorumluluk, belirlenen limitlerle güvence altında.

Teminat Genişletme Avantajı

Zorunlu Trafik Sigortası’nda belirlenen teminat limitlerini, ek ücret karşılığında genişletme imkânı sigortanda.

Çekici Hizmeti

Sigortalı aracınla karşılaştığın kaza veya arıza durumlarında, sigortana ek olarak çekici hizmeti avantajıyla daha güvenli yolculuklar seni bekler.

Ferdi Kaza

Kaza yaptığında sadece 3. şahısları değil, seni de koruyan sigorta teminatıyla tanış diye, belirlenen ek ücret bedeliyle ferdi kaza seçenekleri seninle.

 1. 1
  Trafik Sigortası ile Neler Güvende?

  Karşı Araç

  Sigortalının başına gelebilecek kaza halinde karşı araca verdiği zararın giderleri, belirlenen limitler kapsamında güvence altında.

  Karşı Araçtaki Kişiler

  Kara yolunda yaşanacak kaza durumunda, sigortalının karşı araçtaki kişilere verdiği bedensel zararın sorumlulukları, belirlenen limitler kapsamında güvence altında.

  Teminatlar

  Üçüncü Şahıs Sorumluluk

  Sigortalı aracın kara yolunda kazaya karışması sonucu başka bir araca zarar vermesi durumunda, 3. şahsın maddi ve bedeni zararının karşılanması, Zorunlu Trafik Sigortası teminatı kapsamındadır. Teminat limitleri, Hazine Müsteşarlığı tarafından yıllık olarak belirlenir.

 2. 2
  Ek Hizmet ve Avantajlar

  Ferdi Kaza Hizmeti

  Sigortana ek, 5.000/10.000/20.000 TL limitli ferdi kaza avantajıyla sadece 3.şahıslar değil, kendini de koruma altına alabilirsin.

  Teminat Genişletme Avantajı

  3. şahısların bedeni hasarlarına karşı, sigortana ek olarak 150.000/450.000 TL ilave koruma teminatına sahip olabilirsin

  Çekici Hizmeti

  Kaza durumunda Trafik Sigortası senin de yanında olsun istiyorsan sigortana ek olarak belirlenen ücretlerle çekici hizmetinden faydalanabilirsin.

  Etiam magna arcu, ullamcorper ut pulvinar et, ornare sit amet ligula. Aliquam vitae bibendum lorem. Cras id dui lectus. Pellentesque nec felis tristique urna lacinia sollicitudin ac ac ex. Maecenas mattis faucibus condimentum. Curabitur imperdiet felis at est posuere bibendum. Sed quis nulla tellus.

  ADDRESS

  63739 street lorem ipsum City, Country

  PHONE

  +12 (0) 345 678 9

  EMAIL

  info@company.com